Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi

Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik"

Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi olarak Bahçeşehir semti geneli hizmet vermekteyiz.

Yılların tecrübesi ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bahçeşehir Beyaz Eşya Servis olan firmamız Bahçeşehir ve çevre bölgelerde arıza tamir hizmetleri sunmaktadır.Hızlı Güvenilir Teknik hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Her marka beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız sorunların çözümü ve tamiratı için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Bahçeşehir semtinde bulunan 2 Mahalemiz ve komşu ilçelerimize hızlı teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi

Bahçeşehir 2.Kısım Mahallesi

Tüm mahallelerimize hızlı servis kaliteli işçilik sloganımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız İşler Bahçeşehir Beyaz Eşya Servis www.buyukcekmecebeyazesyaservis.com hizmetleri garanti kapsamındadır.

Duru Teknik servis sizlerin kullanmış olduğu hermarka ve model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, Sanayi tipi soğutucu ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Duru Teknik servis olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz.

Bahçeşehir Beyaz Eşya Servis; Bahçeşehir Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Büyükçekmece merkezli olarak Bahçeşehir ve komşu ilçeler geneline hizmet vermektedir.Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak Bosch, Arçelik, Βekο, Siemens, Vestel, Regal, Altus, AEG Electrolux, Ariston Başta olmak üzere tüm marka ve modellerin tamir, bakım, onarım işlerini yapmaktayız.

Büyükçekmece başta olamak üzere, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Çatalca, Silivri, Avcılar vb. komşu ilçelerimize servis hizmeti vermekteyiz.

Bahçeşehir 1. kısım Beyaz Eşya Servisi, Bahçeşehir 2. kısım Beyaz Eşya Servisi,