Büyükçekmece Regal Servis

Büyükçekmece Regal Servis ; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik"

Büyükçekmece Regal Servis olarak Büyükçekmece ilçesi geneli hizmet vermekteyiz.

Yılların tecrübesi ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Büyükçekmece Regal Servisi olan firmamız Büyükçekmece ve çevre bölgelerde arıza tamir hizmetleri sunmaktadır.Hızlı Güvenilir Teknik hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Her marka beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız sorunların çözümü ve tamiratı için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Büyükçekmece de bulunan 24 Mahalemiz ve komşu ilçelerimize hızlı teknik servis hizmeti vermekteyiz.

19 MAYIS MAHALLESİ

AHMEDİYE MAHALLESİ

ALKENT 2000 MAHALLESİ

ATATÜRK MAHALLESİ

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

CELALİYE MAHALLESİ

CUMHURİYET MAHALLESİ

ÇAKMAKLI MAHALLESİ

DİZDARİYE MAHALLESİ

EKİNOBA MAHALLESİ

FATİH MAHALLESİ

GÜZELCE MAHALLESİ

HÜRRİYET MAHALLESİ

KAMİLOBA MAHALLESİ

KARAAĞAÇ MAHALLESİ

KUMBURGAZ MAHALLESİ

MİMAROBA MAHALLESİ

MİMARSİNAN MAHALLESİ

MURAT ÇESME MAHALLESİ

PINARTEPE MAHALLESİ

SİNANOBA MAHALLESİ

TÜRKOBA MAHALLESİ

ULUS MAHALLESİ

YENİMAHALLE MAHALLESİ

Tüm mahallelerimize hızlı servis kaliteli işçilik sloganımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız İşler Büyükçekmece Regal Servisi www.buyukcekmecebeyazesyaservis.com hizmetleri garanti kapsamındadır.

Duru Teknik servis sizlerin kullanmış olduğu hermarka ve model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, Sanayi tipi soğutucu ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Duru Teknik servis olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz.

Büyükçekmece Regal Servis ; Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Büyükçekmece merkezli olarak Büyükçekmece ve komşu ilçeler geneline hizmet vermektedir.Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak Regal, Arçelik, Βekο, Siemens, Vestel, Regal, Altus, AEG Electrolux, Ariston Başta olmak üzere tüm marka ve modellerin tamir, bakım, onarım işlerini yapmaktayız.

Büyükçekmece başta olamak üzere, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Çatalca, Silivri, Avcılar vb. komşu ilçelerimize servis hizmeti vermekteyiz.

19 MAYIS Büyükçekmece Regal Servis , AHMEDİYE Büyükçekmece Regal Servis , ALKENT 2000 Büyükçekmece Regal Servis , ATATÜRK Büyükçekmece Regal Servis , BAHÇELİEVLER Büyükçekmece Regal Servis , CELALİYE Büyükçekmece Regal Servis , CUMHURİYET Büyükçekmece Regal Servis , ÇAKMAKLI Büyükçekmece Regal Servis , DİZDARİYE Büyükçekmece Regal Servis , EKİNOBA Büyükçekmece Regal Servis , FATİH Büyükçekmece Regal Servis , GÜZELCE Büyükçekmece Regal Servis , HÜRRİYET Büyükçekmece Regal Servis , KAMİLOBA Büyükçekmece Regal Servis , KARAAĞAÇ Büyükçekmece Regal Servis , KUMBURGAZ Büyükçekmece Regal Servis, MİMAROBA Büyükçekmece Regal Servis , MİMARSİNAN Büyükçekmece Regal Servis, MURAT ÇESME Büyükçekmece Regal Servis, PINARTEPE Büyükçekmece Regal Servis, SİNANOBA Büyükçekmece Regal Servis , TÜRKOBA Büyükçekmece Regal Servis, ULUS Büyükçekmece Regal Servis, YENİMAHALLE Büyükçekmece Regal Servis,