Büyükçekmece Vestel Servis

Büyükçekmece Vestel Servis ; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik"

Büyükçekmece Vestel Servis olarak Büyükçekmece ilçesi geneli hizmet vermekteyiz.

Yılların tecrübesi ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Büyükçekmece Vestel Servisi olan firmamız Büyükçekmece ve çevre bölgelerde arıza tamir hizmetleri sunmaktadır.Hızlı Güvenilir Teknik hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Her marka beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız sorunların çözümü ve tamiratı için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Büyükçekmece de bulunan 24 Mahalemiz ve komşu ilçelerimize hızlı teknik servis hizmeti vermekteyiz.

19 MAYIS MAHALLESİ

AHMEDİYE MAHALLESİ

ALKENT 2000 MAHALLESİ

ATATÜRK MAHALLESİ

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

CELALİYE MAHALLESİ

CUMHURİYET MAHALLESİ

ÇAKMAKLI MAHALLESİ

DİZDARİYE MAHALLESİ

EKİNOBA MAHALLESİ

FATİH MAHALLESİ

GÜZELCE MAHALLESİ

HÜRRİYET MAHALLESİ

KAMİLOBA MAHALLESİ

KARAAĞAÇ MAHALLESİ

KUMBURGAZ MAHALLESİ

MİMAROBA MAHALLESİ

MİMARSİNAN MAHALLESİ

MURAT ÇESME MAHALLESİ

PINARTEPE MAHALLESİ

SİNANOBA MAHALLESİ

TÜRKOBA MAHALLESİ

ULUS MAHALLESİ

YENİMAHALLE MAHALLESİ

Tüm mahallelerimize hızlı servis kaliteli işçilik sloganımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız İşler Büyükçekmece Vestel Servisi www.buyukcekmecebeyazesyaservis.com hizmetleri garanti kapsamındadır.

Duru Teknik servis sizlerin kullanmış olduğu hermarka ve model çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, Sanayi tipi soğutucu ve küçük ev aletlerinizin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Duru Teknik servis olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz.

Büyükçekmece Vestel Servis ; Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Büyükçekmece merkezli olarak Büyükçekmece ve komşu ilçeler geneline hizmet vermektedir.Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak Vestel, Arçelik, Βekο, Siemens, Vestel, Regal, Altus, AEG Electrolux, Ariston Başta olmak üzere tüm marka ve modellerin tamir, bakım, onarım işlerini yapmaktayız.

Büyükçekmece başta olamak üzere, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Çatalca, Silivri, Avcılar vb. komşu ilçelerimize servis hizmeti vermekteyiz.

19 MAYIS Büyükçekmece Vestel Servis , AHMEDİYE Büyükçekmece Vestel Servis , ALKENT 2000 Büyükçekmece Vestel Servis , ATATÜRK Büyükçekmece Vestel Servis , BAHÇELİEVLER Büyükçekmece Vestel Servis , CELALİYE Büyükçekmece Vestel Servis , CUMHURİYET Büyükçekmece Vestel Servis , ÇAKMAKLI Büyükçekmece Vestel Servis , DİZDARİYE Büyükçekmece Vestel Servis , EKİNOBA Büyükçekmece Vestel Servis , FATİH Büyükçekmece Vestel Servis , GÜZELCE Büyükçekmece Vestel Servis , HÜRRİYET Büyükçekmece Vestel Servis , KAMİLOBA Büyükçekmece Vestel Servis , KARAAĞAÇ Büyükçekmece Vestel Servis , KUMBURGAZ Büyükçekmece Vestel Servis, MİMAROBA Büyükçekmece Vestel Servis , MİMARSİNAN Büyükçekmece Vestel Servis, MURAT ÇESME Büyükçekmece Vestel Servis, PINARTEPE Büyükçekmece Vestel Servis, SİNANOBA Büyükçekmece Vestel Servis , TÜRKOBA Büyükçekmece Vestel Servis, ULUS Büyükçekmece Vestel Servis, YENİMAHALLE Büyükçekmece Vestel Servis,