Buzdolabı Teknik Servisi

Ev Aletleri Teknik Servisi; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik"

Büyükçekmece Ev Aletleri tamir servisi olarak özellikle evlerimizde kullanılan Ev Aletleri tamiri konusunda uzmanlaşmış personellerimizle gün içerisinde gelen servis taleplerine aynı gün ulaşıyor ve sorunu gideriyoruz.

Yılların tecrübesi ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ev Aletleri servisi olan firmamız Büyükçekmece ve çevre bölgelerde arıza tamir hizmetleri sunmaktadır.Hızlı Güvenilir Teknik hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Her marka beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız sorunların çözümü ve tamiratı için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Yaptığımız İşler Büyükçekmece Beyaz Eşya Servis www.buyukcekmecebeyazesyaservis.com hizmetleri garanti kapsamındadır.

Duru Teknik servis sizlerin kullanmış olduğu hermarka ve model Ev Aletleri, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, Sanayi tipi soğutucu teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Duru Teknik servis olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini yapmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin cihazlarının daha az arıza vermesi için düzenli bakım yaptırmanızı önermekteyiz.

Büyükçekmece Beyaz Eşya Servis; Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak İstanbul Büyükçekmece merkezli olarak Büyükçekmece ve komşu ilçeler geneline hizmet vermektedir.Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak Bosch, Arçelik, Βekο, Siemens, Vestel, Regal, Altus, AEG Electrolux, Ariston Başta olmak üzere tüm marka ve modellerin tamir, bakım, onarım işlerini yapmaktayız.

Büyükçekmece başta olamak üzere, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Çatalca, Silivri, Avcılar vb. komşu ilçelerimize servis hizmeti vermekteyiz.