Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi

Duru Teknik Servis Güvencesi ile Çetin ALAN Yönetiminde yılların vermiş olduğu deneyim ile genç ve dinamik ekibimizle, sektörümüzde kaliteli hizmet için hizmetinizdeyiz.

Deneyimlerimizi Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi uzmanlığımızla sizlere sunuyoruz. Birikimimiz ile sizlere hangi hizmetin iyi verileceğini önerilerimiz bilgi deneyimlerimizi paylaşarak Beyaz eşya servisi hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sektörün klasik yaklaşımları haricinde, yenilikçi, aktif, en uygun çözümleri en ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Firmamız Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi olarak, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima Teknik Servis, Sanayi Tipi Soğutucular, Ev Aletleri vb. cihazların tamir, bakım, onarım, hizmetini sunuyoruz. Duru Teknik Gelişen sistemler ile kaliteli ürünleri kullanarak hizmeti en hızlı şekilde isteklerinize uygun halde yapmayı vazife edinmiştir.

Beyaz Eşya Servis Garantisi ile hizmet veriyoruz.

Duru Teknik - Büyükçekmece Beyaz Eşya Servisi ; sektörün tüm piyasa dinamiklerinin farkında olarak yapmış olduğumuz planlamalar ile her vakit bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Piyasanın gerek teknolojik gerekse de ürün çeşitliliğini sürekli takip ederek hizmetlerimizi yenilemekle beraber, ihtiyaca uygun çözümler sunarak kalite kelimesinin hakkını vermek misyonumuzdur.